Bebek Kamera
Bebek Kamera 2
Kablosuz Bebek Kamera
Sentry FULL HD Bebek Takip Kamerası

 

Bebek Kamerası

Çocuklar ebeveynleri için çok büyük öneme sahiptirler. Hele ki bebeklik döneminde pek fazla bilinçli bir şekilde hareket etmeyen çocuklar için güvenlik de oldukça önemlidir. Bu güvenlik ise ebeveynleri sayesinde sağlanır. Fakat bebek uyuduğunda ya da başka bir kişiye emanet edildiğinde her zaman onların yardımına koşulamaz. Bebeğinizde aklınızın kalmasını istemiyorsanız da bebek kamerası tam size göredir. Bebeğin hareketlerini net bir şekilde görebileceğiniz bu kameralar sayesinde aklınız bebeğinizde kalmayacaktır. Teknolojinin en son imkanları dahilinde üretilen bu kameralar pek çok özelliği de beraberinde getirmektedir. Öncelikler bu kameralarda 360 derece dönebilme imkanının sunulması bebeğin yataktan çıktığı zaman da onun odanın içinde görebilmenize imkan vermektedir. Hareket sensörü de yine kameranın özellikleri arasında bulunmaktadır. Bu da bir diğer önemli özelliktir. Sadece görmek değil duymak da gerekir. Bebeğinizin ağladığını duyabilmeniz için kamerada olması gereken bir diğer özellik ise mikrofondur. Bu özellik sayesinde de bebeğinizin ağladığını duymanız sağlanmaktadır. Ya da bebeğiniz uyandığında ses çıkarırsa bunu da kamera sayesinde duyabileceksiniz.

Bebek Kamerası Fiyatları

Bebek kameraları günümüzde çok kullanan kameralardandır. Özellikleri açısından da en iyi derecede hizmet veren kameralar üretmekteyiz. Ürettiğimiz kameralarda cep telefonunuz ya da bilgisayarınız sayesinde görüntü ve seslere ulaşmanız da mümkün hale getirilmiştir. Telefonunuzun android ya da İos özellik göstermesi ise görüntü ve seslere ulaşabilmenizde yeterlidir. Kolay bir kurulumunun olması da yine işleri kolaylaştıracak bir durumdur. Basit bir şekildeki kullanımı sayesinde de zaman kaybetmeniz engellenmiş ve bebeğinizi görmeniz kolaylaşmış olacaktır.

Bebek Kamerası Modelleri

Bebekler her zaman hareket halindedirler. Bazen yanı başında olmadığınızda da onu merak edebilirsiniz. Onun güvenliğinin sağlanması da sizler sayesinde olacaktır. Bizler de sizlerin işlerinizi bir nebze olsun kolaylaştırabilmek adına bu bebekler için ürettiğimiz kameraları sizlere sağlamaktayız. Kaliteli parçalardan üretilmiş olan kameralar sayesinde bebeğinizin kontrolünü sağlayabileceksiniz. Her hangi bir sıkıntı gördüğünüzde de bu sorunu kolay bir şekilde çözmüş olacaksınız. Ayrıca diğer gündelik işlerinizi de aklınızda soru işaretleri kalmadan daha rahat bir şekilde yerine getirebileceksiniz. Bu da sizlerin en değerli olan şeyin yani zamanınızın kaybolmamasını sağlayacaktır.