Sentry 1.3 Megapixel AHD Speed Dome Kamera
Sentry 1.3 MP Dış Mekan AHD Kamera
Sentry 2.1 MP Dış Mekan AHD Kamera
Sentry 1.3 MP İç Mekan AHD Kamera
Sentry 2.1 MP İç Mekan AHD Kamera
Sentry 1.3 MP Dome İç Ortam AHD Kamera
Sentry 2.1 MP Dome İç Mekan AHD Kamera
Sentry 2.1 MP Dome Dış Mekan AHD Kamera
Sentry 1.3 MP IP Dome Kamera
Sentry 2 MP IP Dome Kamera
Sentry 1.3 MP infrared Kamera
Sentry 2 MP İnfrared Kamera
Sentry 1.3 MP Box Kamera
Sentry 2 MP Box Kamera
Sentry 1.3 Speed Dome Kamera
Sentry 2 MP Speed Dome Kamera
Bebek Kamera
Bebek Kamera 2

 

1 2

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Hırsızlık olayları eski dönemlere nazaran günümüzde çok daha fazla artış göstermiştir. Bunun da asıl sebebi yaşanan işsizlikler ya da kişilerin daha kolay bir şekilde çalışmak yerine para elde etmek istemeleridir. Bunların da önüne geçebilmenin en etkili yolu güvenlik kameralarıdır. Güvenlik kamera sistemleri artık teknoloji ile birlikte çok çeşitlilik göstermeye başlamıştır. Eskiden kaliteli olmayan merceklerden olan kameralar artık kişilerin yüzlerini de net bir şekilde görebilme ve yakınlaşmada netliğin bozulmaması gibi imkanları sağlayabilmektedir. Artık tüm kurumlarda da bu kameralar mecburi bir ihtiyaç halini almıştır.

Güvenlik Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kameraların sadece hırsızlık olaylarının önüne geçmesi için kullanılmadığını bilmekteyiz. Bunların haricinde de yaşanan diğer sıkıntıların tespiti için de yine bu kameralara ihtiyaç duyulmaktadır. Genel olarak aslında yaşanacak bir çok olaydan sizi kurtarabilecek olan bu kameralar, ihtiyaç duyduğunuzda da yardımınıza koşabilecektir. Bundan dolayı da evinizde ya da kişisel çalıştığınız iş yerinizde büyük bir ihtiyaç durumundadır.

Günümüzde çok fazla güvenlik kamerasının üretildiğini ya da satıldığını görmekteyiz. Fakat çoğu çok ucuz olduklarını göstererek düzgün ve kaliteli bir hizmet ne yazık ki verememektedirler. Güvenlik kameralarının bütçeyi sarsmaması tabiki de çok önemlidir fakat kameranın kaliteli bir şekilde hizmet de verebilmesi gerekir. Bunu da bizler kaliteli kameralar üreterek sağlamaktayız. Kameraların görüş netliğinin iyi olması, aslında en önemli konulardan birisi olmaktadır. Çünkü yaşanacak olaylarda kişilerin kimliklerinin tespiti için uzak bir mesafedeki kişiyi de net bir şekilde gösterebilmesi gerekir. Kamera merceklerinin kaliteli bir şekilde üretilmesi en az kameranın kalitesi kadar önem taşır. Kameralarımız kalitelidir ve uzun yıllar da kullanabilme avantajı sağlar.

Güvenlik Kamera Sistemlerinin Önemi

Güvenlik sistemleri kameralar dışında sizeler için kamera tanım sistemi kameramızı da bünyemizde taşıyoruz. %98 gibi büyük bir oranda plaka tanıma sistemi sağlayan bu kamera sayesinde yabancı plakaları da okuyabilme imkanını görmüş olacaksınız. Ayrıca araçların hızlarını da görebileceksiniz. Bunun dışında aracın markasına da erişerek sorunların kısa sürede ortadan kalkmasını sağlayabileceksiniz. Son olarak bu kameranın elde ettiği bilgileri rapor halinde size sunması da işlerinizi daha da kolaylaştırmasını sağlar.