Sentry 1.3 MP IP Dome Kamera
Sentry 2 MP IP Dome Kamera
Sentry 1.3 MP infrared Kamera
Sentry 2 MP İnfrared Kamera
Sentry 1.3 MP Box Kamera
Sentry 2 MP Box Kamera
Sentry 1.3 Speed Dome Kamera
Sentry 2 MP Speed Dome Kamera

 

IP Kamera

IP kamera öncelikle görüntülerin çekilip olası bir durumda bunların yetkili kişiler ile paylaşılması durumudur. Bu durum kameranın üzerindeki sensörler sayesinde gerçekleştirilmektedir. Bu da güvenliği sağlayan diğer bir durumdur. Bu kameralar sayesinde olası bir durumda görevli kişilerin olay yerine gelmesi sağlanır. Kişilerin kimliklerinin tespiti ve olayın kısa bir şekilde çözümü de sağlanmış olacaktır.

Bunların haricinde sizler için güvenlik kameraları üretimi de sağlamaktayız. Güvenlik kameraları pek çok kurum tarafından kullanılmaktadır. Hırsızlık olaylarında artış olmasından dolayı kurumlarda da güvenlik kameraları çok büyük birer ihtiyaç halini almıştır. Hırsızlık olaylarında hırsızların kimliklerine erişebilmek adına güvenlik kamerası görüntülerinin kullanılması gerekmektedir. Bunların haricinde sadece kurumlarda değil evlerde de güvenlik kameraları kullanılır. Apartman gibi yerlerde kötü bir olay ile karşılaşıldığında kişi tespiti yapılabilmesi adına buralarda da kamera ihtiyacı görülür. Kameralar sayesinde görüntülere daha kolay bir şekilde ulaşılması sağlanır. Ayrıca yine kameralar sayesinde olay daha kısa bir şekilde çözülebilmektedir.

İp Kamera Sistemleri

Bunun haricinde ürettiğimiz güvenlik kameralarının dışında plaka tanıma sistemleri de tercih edilmektedir. Bu plaka tanıma sistemleri çok büyük oranda plakayı doğru bir şekilde tanır. Ayrıca sadece Türk plakası değil; yabancı plakaların tanınması da sağlanmış olur. Ayrıca arabanın modeli, rengi gibi özelliklere bu plaka tanıma sistemi sayesinde ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Kamera arabaların özelliklerini toplar ve size bir rapor halinde bunların dönüşünü yapar.

İp Kamera Modelleri

Güvenliğin sağlanması her bir birey için oldukça önem taşımaktadır. Bebekler henüz kendi güvenliklerini sağlayamadıkları için de onların güvenliklerinden aileleri sorumludur. Fakat bebeğiniz ile ilgilenemediğiniz zamanlarda günlük işlerinizi yapmanız gerekir ise; kameralardan yardım alabilirsiniz. Kolay bir kurulum ile bebeğinizin odasına yerleştirdiğiniz kameralar sayesinde telefonunuz ya da bilgisayarınızdan onu görebilir ve sesini duyabilirsiniz. Böylece daha rahat bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz.

Son olarak ürettiğimiz alarm sistemleri de IP kamera olma özelliği göstermektedir. IP özelliği sayesinde bu kameraların yetkili kişiler ile iletişim kurmasını sağlar ve olay yerine yetkili kişilerin gelmesi ile olayın daha kısa bir şekilde profesyonel kişilerce çözümüne yardımcı olur.