Sentry Adresli Yangın Paneli
Sentry Adresli Duman Dedektörü
Sentry Adresli Beam Dedektörü
Sentry Adresli Doğalgaz Dedektörü
Sentry Adresli Isı Dedektörü
Duman Dedektörü
Gaz Dedektörü
Isı Dedektörü
Kablosuz Duman Dedektörü
Karbonmonoksit Dedektör

 

YANGIN SİSTEMİ

Evinizin ya da çalıştığınız yerin güvenli bir şekilde olması sizlerin sağlığı açısından oldukça önem taşır. Bu da olası bir duruma karşı her zaman tedbirli olmanızı sağlamaktadır. Üretmiş olduğumuz duman dedektörü de sizlerin sağlığını koruma amacı ile geliştirilmiştir. Doğalgaz, ısı ya da yangın dedektörleri sayesinde olası bir felakete karşı korunmanızı sağlayacaktır.

Genel olarak ev kazaları ya da iş kazaları olabilir durumlardır. Fakat olayın önüne geçilemediği durumlarda da kişilerin kendi can güvenliklerini korumalarının da beraberinde gelmesinden dolayı kişilerin kendilerini korumaları için bu dedektörler geliştirilmiştir. Herhangi bir kaza anında bundan herkesin haberinin olması ve en kolay şekilde olay yerini terk etmeleri gerekir. Bunun da en kolay yardımcısı kaza anında haber veren duman dedektörleridir. Bu dedektörler kazanın olduğunu gaz sayesinde algılarlar ve ses çıkarırlar. Bu durum da kişilerin olası bir tehlikeye karşı güvenli olmalarını sağlamaktadır.

Duman Dedektörü Sistemi

Genel olarak her türlü iş yerinde duman dedektörüne ihtiyaç vardır. Ayrıca otel ya da yurt gibi çok kişinin kaldığı yerlerde de artık her odaya bir dedektör gelecek şekilde bu aygıtlar yerleştirilmektedir. Böylece kişilerin güvenlikleri tehlikeye atılmaz. Ayrıca doğalgaz gibi olaylarda da gaz insanı yavaş yavaş zehirlediği için ocağın vs. gaz kaçırdığı algılanmayabilir. İnsanların uyarılması için de yine bu dedektörlere ihtiyaç vardır. Böylece bu duman dedektörleri sayesinde korunmuş olacaksınız.

Duman Detektörü Modelleri

Bizler de sizler için duman dedektörleri geliştirmekteyiz. Teknolojinin de imkanlarından yararlanarak ürettiğimiz bu duman dedektörleri uzun yıllar da kullanacağınız şekilde tasarlanmaktadır. Görünüş açısından da güzel olan bu aygıtlar çok sağlam bir şekilde üretilmektedirler. Sağlam malzemelerden üretilmiş olan bu araçlar, siz istemedikçe hiçbir şekilde devre dışı kalmayacaktır. Ayarları yapıldıktan sonra da huzur içinde kullanım sağlanabilir. İnsan sağlığı çok önemlidir ve her insan çok değerlidir. Eğer ki örneğin yurt gibi bir kurum işletiyorsanız kişilerin sağlıkları da sizin elinizdedir. Genel olarak zaten belli kurumların belli özellikleri de birarada tutmaları gerektiğini bilmekteyiz. Bu tür kurumlarda duman dedektörlerinin olması gerekliliği de yasal bir zorunluluk olarak gözükmektedir.